Henna do brwi i rzęs

Henna do brwi i rzęs – piękna oprawa oczu bez codziennego makijażu.

Henna brwi i rzęs jest jednym z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych przez kosmetyczki. Usługa ta zyskała bardzo szybko uznanie ze względu na wspaniały efekt. Ponieważ oprawa oczu jest dla każdej kobiety bardzo ważna. A tu jednym zabiegiem można podkreślić okolice oczu i to na około 6 tygodni, bez konieczności codziennego makijażu, to jest to dla wielu spełnieniem marzeń. Z pewnością najczęściej wybierana przez profesjonalistów henna do brwi i rzęs to RefectoCil (*). Ale na rynku dostępne są także henny proszkowe, które także mają swoich fanów.

Nowością natomiast jest henna do brwi i rzęs RefectoCil Sensitive. Produkt ten stworzony specjalnie dla osób z wrażliwą skórą, skłonnych do reakcji alergicznych, czy dla osób ceniących sobie naturalność kosmetyków. W swoim składzie zawiera tylko naturalne wyciągi z roślin, żadnych PPD, a aktywowany jest azotanem srebra. Wybór henny do brwi i rzęs, jaki daje hurtownia fryzjerska Progress Września, pozwoli każdemu profesjonaliście znaleźć odpowiedni produkt dla siebie.

Szeroka gama kolorystyczna henny do brwi i rzęs RefectoCil:

  • Czarna henna – z pewnością najbardziej popularny z wszystkich kolorów dostępnych na rynku. Może posłużyć zarówno do farbowania brwi i rzęs nadając im piękny, głęboki kolor.
  • Brązowa henna – w tym kolorze najlepiej poczują się brunetki i osoby o włosach ciemny i średni blond. Dzięki niej uzyskasz bardzo naturalny efekt w ciepłych odcieniach.
  • Jasnobrązowa henna do brwi i rzęs – to uniwersalny, naturalny odcień, który doskonale harmonizuje z kolorem włosów od ciemnych blond do jasnobrązowych.
  • Grafitowa henna RefectoCil – ochładza wszystkie blondy. Ale kolor ten może posłużyć również do pokrycia siwych włosków w celu ujednolicenia.
  • Kasztanowa henna – to idealny kolor dla osób o ciepłym odcieniu włosów i ciepłej karnacji. Dzięki delikatnej kasztanowej tonacji ożywisz spojrzenie, a brwi będą współgrać zresztą twarzy.
  • Czerwona henna RefectoCil – intensywny czerwony, który nadaje brwiom i rzęsom intensywny wygląd!
  • Głęboko-niebieska henna RefectoCil – intensywny niebieski kolor, który pasuje szczególnie do rzęs blondynek.
  • Niebiesko-czarna henna do brwi i rzęs – kolory przeznaczone dla odważnych! Dla osób o bardzo ciemnych włosach i niebieskich oczach idealnym dopełnieniem tego będą brwi w kolorach stonowanego błękitu z czernią.
  • Pasta rozjaśniająca do brwi (blond) – pozwoli szybko zmienić kolor brwi na jaśniejszy, nawet do 3 tonów.

Pamiętaj o środkach ostrożności!

Przed zabiegiem henny brwi i rzęs zalecany jest test alergiczny. Polega on na nałożeniu preparatu na obszar o średnicy monety 1 groszowej na obszar tuż za uchem lub w zgięciu łokcia. Po wyschnięciu preparatu, należy odczekać co najmniej 24 godziny i obserwować reakcję skóry. Jeśli nie zauważymy niepokojących objawów, możemy przystąpić do koloryzacji brwi i rzęs.

* nazwa henna do brwi i rzęs jest nazwą tradycyjną.