Rozpylacze fryzjerskie

Rozpylacze fryzjerskie

Rozpylacze fryzjerskie są bardzo pomocnymi akcesoriami i nie może ich zabraknąć w żadnym salonie. Są przydatne szczególnie podczas strzyżenia na mokro zarówno kobiet i mężczyzn. Lekko zwilżone włosy dają się idealnie naciągnąć i tylko w ten sposób stylista widzi, jaka jest ich rzeczywista długość. Dodatkowo wilgotne włosy nie ślizgają się podczas cięcia, więc nadanie kształtu fryzurze jest dużo prostsze.

Czy rozpylacz fryzjerski może mieć inne zastosowanie?

Spryskiwacz fryzjerski może okazać się przydatny także podczas innych zabiegów dla włosów. Możesz umieścić w nim różnego rodzaju lotiony lub inne samemu sporządzone roztwory, które chcesz równomiernie rozprowadzić na włosach lub skórze głowy. Idealnym połączeniem są odżywki w sprayu o niskim pH i niewielka ilość odżywki koloryzującej lub samego pigmentu. W ten sposób możemy szybko osiągnąć efekt odświeżenia koloru, lekkiej korekty koloru, niwelacji żółtych włosów i jednocześnie zamknięcia łuski włosa. Stosując rozpylacz fryzjerski przy takim „triku” będziesz mieć pewność, że „kosmetyk” dostanie się do każdego włosa w podobnej ilości.

Idealne dopasowanie wszystkich elementów w salonie fryzjerskim.

Podobnie jak pozostałe akcesoria fryzjerskie czy meble, tak i rozpylacze można dopasować do designu czy kolorystyki dominującej w salonie. Dla barbershopu, czyli fryzjera męskiego dostępne są rozpylacze fryzjerskie o prostej formie, męskim stylu i stonowanej kolorystyce. Takie spryskiwacze idealnie wkomponują się w trend golibrody. Salony damskie i uniwersalne mogą wybierać spośród różnych kształtów – kulka, stożek, bałwanek oraz kolorów – od neutralnych po intensywne. Ważny jest wygląd oraz dopasowanie produktu do dłoni. Hurtownia fryzjerska Progress Września posiada szeroki asortyment rozpylaczy fryzjerskich – dzięki czemu masz szansę wyrazić styl swojego salonu nawet w małych akcesoriach.