Maski do włosów

Maski do włosów kluczem do ich piękna

Maska do włosów jest tym kosmetykiem, o którym nie możesz zapomnieć, jeśli chcesz kompleksowo dbać o włosy i prowadzić prawidłową ich. Czym różnią się maski do włosów od odżywek? Maska do włosów z reguły jest kosmetykiem bardziej skoncentrowanym, działa na włosy długofalowo i dostarcza im więcej składników odżywczych. Wystarczy poświęcić około 10-15 minut na nałożenie kosmetyku, w zależności od zaleceń producenta i cieszyć się pięknymi włosami przez dłuższy czas.

Kuracja pielęgnacyjną maską do włosów

Poświęć trochę czasu dla piękna Twoich włosów ina własną przyjemność! 1-2 razy w tygodniu kiedy masz więcej czasu skorzystaj z dobrej maski do włosów. Nie jest to nic skomplikowanego, wystarczy, że umyjesz włosy jak zwykle, po spłukaniu i delikatnym osuszeniu wystarczy nałożyć niewielką ilość maski na włosy.

Jak prawidłowo nakładać maskę na włosy?

Pamiętaj żeby nie nakładać jej na całej długości włosów, od nasady musisz zostawić około 5 centymetrów. Możesz delikatnie wmasować kosmetyk, aby dotarł do każdego włoska i przeczesać grzebieniem o dużych odstępach między zębami. Włosy od razu staną się bardziej miękkie i podatne na rozczesywanie! Dodatkowo aby wzmocnić efekt pielęgnacyjny możesz nałożyć czepek i owinąć całość ciepłym ręcznikiem. Taki turban nosimy przez około 25-35 minut (do godziny), a następnie całość spłukujemy i stylizujemy jak zwykle. Efekt pięknych, odżywionych włosów widoczny od razu gołym okiem!