Przedłużanie włosów

Doczepianie i przedłużanie włosów sposobem na gęstą fryzurę

Przedłużanie włosów stało się niezwykle popularne już wiele lat temu, ale dostępne było tylko dla nielicznej grupy bardziej zamożnych kobiet. Wszystko zmieniło się z biegiem czasu kiedy to popularność doczepów znacznie wzrosła. Również techniki doczepiania się zmieniły. Pogląd, że przedłużanie i zagęszczanie niszczy naturalne kosmyki jest mitem. W chwili obecnej mamy dostęp do profesjonalnych salonów fryzjerskich specjalizujących się tylko i wyłącznie w tej dziedzinie. Gdzie pracuje się na najwyższej jakości włosach doczepianych i innowacyjnych technikach. Warto wiedzieć, że doczepić włosy można również samodzielnie, nie wydając na to fortuny. Tutaj naprzeciw wychodzą producenci, którzy oferują kosmyki naturalne i wysokiej jakości syntetyczne w formie Clip-In. Wystarczy odrobina wprawy i czasu aby w domowym zaciszu znacznie zagęścić i wydłużyć swoje włosy nie tylko na wielkie wyjścia.

Jeśli zastanawiasz się czy doczepianie włosów jest dla Ciebie i jaką metodę wybrać to dobrze trafiłeś. Na rynku fryzjerskim istnieje kilka metod przedłużania włosów. Jedną z najbardziej popularnych i bezinwazyjnych jest bez wątpienia Clip-In. Polega ona na tymczasowym przytwierdzeniu włosów za pomocą małych spineczek do naszych naturalnych kosmyków. Metoda ta jest najszybszą i najbardziej bezpieczną metodą, gdyż nie obciąża ona włosów przez długi czas i w każdej chwili możemy doczepy usunąć.

Doczepić i zagęścić kosmyki można również na dłuższy czas, np. za pomocą metody keratynowego przedłużania. Taki zabieg należy natomiast wykonać w salonie fryzjerskim przez wykwalifikowaną fryzjerkę. Przeważnie trwa on kilka godzin więc należy uzbroić się w cierpliwość. Warto pamiętać, że metoda na keratynę polega na zgrzewaniu naszych włosów z kosmykami na keratynowej taśmie i jest zabiegiem nieodwracalnym, aż do momentu profesjonalnego ich zdjęcia. Pozwala ona natomiast cieszyć się długimi i gęstymi włosami nawet przez 3-4 miesiące.