Kosswell Equium 60ml, profesjonalna farba do włosów

top
Promocja

Kosswell Equium 60ml, profesjonalna farba do włosów

24,50 25,99 

Profesjonalna farba do włosów

SKU: K Kategoria:
Wyczyść

Opis

Profesjonalne farby do trwałej koloryzacji włosów hiszpańskiej marki Kosswell Professional. Seria Equium zapewnia 100% pokrycie włosów wcześnie farbowanych, naturalnych, siwych czy rozjaśnianych. Wysoka zawartość pigmentów w farbach do włosów Kosswell Equium gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości koloryzacji w przypadku wszystkich odcieni. Począwszy od chłodnych i ciepłych blondów, platynę, czekoladowe refleksy, intensywne brązy, czerń czy czerwienie i mahonie wszystkich tonacji.

Formuła bogata w składniki odżywcze zapewnia równocześnie perfekcyjny efekt koloryzacji przy zachowaniu zdrowego wyglądu włosów. Farby do włosów Kosswell Equium wzbogacone w hydrolizowane białko pszenicy regenerują uszkodzone włosy od ich wnętrza, aż po łuski pozostawiając je miękkie, odżywione i z maksymalnym połyskiem. Dodatkowo zawarte w składzie fosfolipidy dogłębnie odżywiają włosy zapewniając tym samym jednolitą barwę na całej ich długości. Co więcej zapobiegają powstawaniu niechcianych przebarwień czy plam na skórze. Dodatkowym atutem jest bez wątpienia zawartość w farbach filtrów UV, które zapobiegają blaknięciu i wydłużają efekty koloryzacji. Z pewnością na uwagę zasługuje szeroka paleta dostępnych kolorów składająca się z aż 108 odcieni, które zaspokoją nawet najwyższe wymagania.

Do farby należy dokupić utleniacz!

Profesjonalne farby do włosów Kosswell Equium wyróżnia:

  • bogata paleta barw zawierająca aż 108 kolorów,
  • 100% pokrycie wszystkich, nawet siwych włosów,
  • nasycone i żywe odcienie,
  • długotrwały efekt koloryzacji,
  • formuła bogata w naturalne składniki odżywcze,
  • ochrona i pielęgnacja włosów,
  • wyjątkowy połysk włosów.

Sposób aplikacji farb do włosów Kosswell Professional Equium

W specjalnie przygotowanym niemetalowym pojemniku należy wymieszać 60ml farby Kosswell Equium w wybranym kolorze z 60ml kremu utleniającego Kosswell Oxiwell (10, 20, 30 lub 40 vol.). Powstałą mieszankę nałożyć na suche, nieumyte włosy. Czas oddziaływania farby to 30-35 minut dla odcieni ciemnych i brązowych, po średnie blondy. W przypadku odcieni rozjaśniających minimalny czas oddziaływania to 45 minut. Po upływie czasu ekspozycji włosy należy delikatnie zmoczyć niewielką ilością letniej wody i rozmasować. Następnie dokładnie zmoczyć włosy i zastosować szampon do włosów farbowanych Kosswell Ideal Color Shampoo chroniący powstały kolor. Po aplikacji szamponu wystarczy spłukać włosy aż do uzyskania czystej wody i w kolejnym kroku nałożyć maskę do włosów farbowanych Kosswell Ideal Color. Następnie stylizować jak zwykle.

Proporcje 1+1 (dla farb rozjaśniających 1+2)
Pojemność 60ml

Dodatkowe informacje

Waga 0.075 kg
Marka

Kosswell Professional

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.


Napisz pierwszą opinię o „Kosswell Equium 60ml, profesjonalna farba do włosów”