Idealny kuferek fryzjerski? Czy taki istnieje?

Idealny kuferek fryzjerski? Czy taki istnieje?

Idealny kuferek fryzjerski? Czy taki istnieje?

Kuferek fryzjerski, czyli salon fryzjerski na walizkach

Rynek fryzjerski stale się zmienia, pojawiają się nie tylko nowe trendy czy udogodnienia dla fryzjerów, ale również nowe potrzeby klientów. Wychodząc naprzeciw ich wymaganiom styliści stają się bardziej otwarci i …mobilni.
Tutaj jednak pojawia się pewien problem, bo skoro trzeba dojechać do klienta to należałoby zabrać ze sobą wszystko, co będzie potrzebne do wykonania usługi. Fryzjer musi być przygotowany na każdą sytuację, która może go spotkać na tzw. wizycie domowej. Warto więc zaopatrzyć się w kuferek fryzjerski. Dzięki któremu wszystko w każdej chwili będzie pod ręką i znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce.

Jak wybrać idealny kuferek fryzjerski?

Liczne przegródki czy szufladki są tutaj bardzo wskazane, im więcej miejsca tym lepiej. Warto przyjrzeć się bliżej modelom walizek dostępnym w hurtowni fryzjerskiej. Ale na samym początku należałoby zastanowić się jakie są nasze potrzeby i wymagania wobec tych akcesoriów. Fryzjer fryzjerowi nierówny, jeden woli korzystać z kilku najważniejszych narzędzi, a jeszcze inny lubi kiedy ma przy sobie nawet akcesoria dodatkowe. Tutaj hurtownie fryzjerskie i kosmetyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i oferują szereg kuferków fryzjerskich. Od tych najmniejszych, które zmieszczą podstawowe narzędzia, np. do strzyżeń czy modelowania, po te dużych gabarytów, gdzie swoje miejsce znajdą także kosmetyki czy farby.

Na co zwrócić uwagę wybierając kuferek fryzjerski?

Po pierwsze na wielkość, którą musimy dopasować tylko i wyłącznie do siebie. To my przecież będziemy przemierzać z nią kilometry, aby dostać się do naszych ukochanych klientów. W zależności jakie usługi mobilne oferujemy, będziemy potrzebować innych narzędzi i innego rozmieszczenia przegródek.

Po drugie na wagę walizki. Kuferek fryzjerski sam w sobie powinien być dość lekki i poręczny. A jego rączka łatwo dostępna i intuicyjna. Jeśli kufer jest większy to i jego waga będzie znaczniejsza, więc tutaj na wyposażeniu musi mieć kółka i teleskopową rączkę.

Kolejnym ważnym aspektem może być gabaryt walizki. Chodzi tutaj o możliwość dzielenia jej na różne części, które posiadają akcesoria profesjonalne dopasowane do potrzeb stylistów. Kiedy zajdzie potrzeba zapakowania większej ilości narzędzi czy kosmetyków można użytkować cała walizkę. Natomiast w przypadku mniej skomplikowanych zabiegów warto zabrać tylko część kufra, a w nim najpotrzebniejsze rzeczy.

Na koniec design! Któż nie lubi wyróżniać się z tłumu czy też posiadać kuferek fryzjerski w swoim ulubionym kolorze. Hurtownia fryzjerska Progress Września oferuje pełen wachlarz nie tylko rozmiarów, ale również kolorów czy wzorów, gdzie każdy stylista znajdzie dla siebie idealny kuferek fryzjerski!

Udostępnij ten post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *